на головну сторінку Infocom
Послуги передачi даних Iнтернет Дата-центр Комплекснi мережевi рiшення
Про нашу компанію Наша мережа Послуги Прес-центр Клієнти про нас Соціальні проекти

розширений пошук
мапа сайтуконтакти
Home > Послуги > Послуги передачі даних > Frame Relay
ПослугиВідкрийте своє представництво в Інтернет!


Frame Relay

Frame Relay УкрПак - це послуга надання каналів зв'язку засобами протоколу Frame Relay на базі національної мультисервісної мережі УкрПак.

послуга Frame Relay забезпечує створення постійних віртуальних каналів (PVC - permanent virtual circuit) "точка-точка" між портами мережі.
Для організації віртуальних мереж використовуються набори каналів Frame Relay заданої топології. На один порт може сходитись багато PVC, що дозволяє ефективно будувати мережі типу "зірка".

Призначення:
послуга Frame Relay призначена для побудови корпоративних мереж по Україні, надання каналів доступу до Інтернет та інших ресурсів, організації підключень з інтеграцією послуг, організації каналів підключення до мереж міжнародних операторів.

Frame Relay УкрПак забезпечує наступні переваги для реалізації комунікаційного проекту:

 
-      
високу пропускну здатність (до 2 Мбіт/с та більше);
 
 
-      
маштабованість - легка адаптація до вимог та розміру мережі, кількості та географії підключень;
 
 
-      
інтеграцію послуг - передачу різнопротокольних даних, голосу та відеоконференцій;
 
 
-      
гарантованість та захищеність каналів зв'язку;
 
 
-      
контроль та технічне обслуговування;
 
 
-      
Найбільша в Україні географія присутності - можливість підключення до вузлів УкрПак у всіх містах та районних центрах України.
 

Послуга доступна по всій території України, у всіх обласних центрах та практично у всіх районних, де присутні вузли мережі УкрПак. Для безпосереднього підключення приміщень замовника до вузлів УкрПак для отримання послуги Frame Relay потрібно організувати синхронний канал локального подовження. В місцях, де немає поблизу вузлів УкрПак, для підключення може бути використаний орендований цифровий канал або радіоканал з необхідними параметрами.

"Інфоком" надає три типи PVC залежно від місцезнаходження. Це магістральний, зоновий та міський PVC.

Магістральний PVC надається на магістральній мережі УкрПак, що об'єднує всі обласні центри України. В межах областей на зонових мережах УкрПак надаються зонові PVC, а для з'єднання в межах міст - міські PVC. Часто для одного каналу зв'язку може бути використано кілька типів PVC, що в сукупності для замовника дадуть один віртуальний канал з гарантованими параметрами.


 
Україна, 61002, м. Харків, вул. Сумська 60, оф. 303
Тел. : +380 (57) 719-68-18, ф. 717-96-55
E-mail: office@ic.kharkov.ua