на головну сторінку Infocom
Послуги передачi даних Iнтернет Дата-центр Комплекснi мережевi рiшення
Про нашу компанію Наша мережа Послуги Прес-центр Клієнти про нас Соціальні проекти

розширений пошук
мапа сайтуконтакти
Home > Послуги > Дата-центр > Розробка інтернет-додатків
ПослугиВідкрийте своє представництво в Інтернет!


Розробка інтернет-додатків

При реалізації web-проекту основний наголос ми робимо на інтеграції Вашої компанії в Інтернет. Ми не намагаємося створити "сайт заради сайту", нашою метою насамперед є створення нового середовища мешкання для Вашого бізнесу.

Наші клієнти одержують повний спектр послуг, пов'язаних зі створенням і технічною підтримкою web-сайтів. Проектування і розробка програмних модулів динамічних web-сайтів залежно від потреб клієнта виконується за різними технологічними схемами:


Найчастіше потреби клієнта обмежуються кількома стандартними динамічними компонентами, такими, як гостьова книга, модуль новин. Для реалізації такого роду проекту доцільне використання "легких" і високопродуктивних рішень Apache+PHP+MySQL. Даний набір продуктів добре зарекомендував себе і являє собою "джентельменський набір" сервисов, що поставляються всіма провайдерами хостинг-послуг. Таким чином, ще однією перевагою використання даного рішення є мінімальна залежність від хостинг-площадки.


Для web-проектів, де необхідна реалізація розвинутої бізнес-логіки з боку сервера, ми використовуємо рішення Apache+Tomcat+RDBMS. У якості RDBMS (реляционной СУБД) може використовуватися як MySQL, так і будь-яка інша система керування базами даних, що має інтерфейс JDBC. Використання системи керування вмістом сайту (набір інтегрованих у Jakarta Tomcat Server бібліотек і класів) дає змогу нам у стислий термін створювати складні інтелектуальні web-сайти, що задовольняють найсучаснішим вимогам.


Для створення складних вертикальних Інтернет-систем, де проектування і розробка триває щонайменше півроку, основним пріоритетом є зниження витрат і часу на розробку системи. У цьому випадку доцільно використовувати компонентний підхід до проектування і розробки програмного забезпечення на основі технологій EJB (Enterprise Java Beans). Крім того, такий підхід дає ряд додаткових переваг, пов'язаних із масштабуванням (розвитком) системи і зниженням витрат на її модернізацію. Варто відзначити, що всі переваги EJB виявляються у великих корпоративних проектах. Накладні витрати при використанні цієї технології в невеликому проекті можуть перевищувати її переваги.


 
Україна, 61002, м. Харків, вул. Сумська 60, оф. 303
Тел. : +380 (57) 719-68-18, ф. 717-96-55
E-mail: office@ic.kharkov.ua