на головну сторінку Infocom
Послуги передачi даних Iнтернет Дата-центр Комплекснi мережевi рiшення
Про нашу компанію Наша мережа Послуги Прес-центр Клієнти про нас Соціальні проекти

розширений пошук
мапа сайтуконтакти
Home > Клієнти про нас > "Укрпошта"
Клієнти про насВідкрийте своє представництво в Інтернет!


"Укрпошта"

"Укрпошта" опанувала сучасну інформаційну інфраструктуру

Такий заголовок щодо спільної діяльності запропонував Андрій Юрійович Павлик, керівник центру інформаційних технологій УДППЗ "Укрпошта".

Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" - найбільший оператор на ринку поштових послуг країни. До складу підприємства входять 27 регіональних дирекцій, дирекція з обробки та перевезення пошти, видавництво "Марка України" та "Автотранспошта". Мережа складається з 25 поштамтів, 498 вузлів зв'язку та 14953 міських та сільських відділень зв'язку.

Вимоги часу примусили дійти висновку щодо необхідності модернізації інформаційної структури підприємства. Підвищення ефективності керування підрозділами, розширення спектру послуг, у тому числі послуг, що базуються на сучасних технологіях, потребувало створення корпоративної комунікаційної інфраструктури національного масштабу.

Компанією, яка виконала це завдання, стало СП "Інфоком". Велику за масштабом роботу фахівці "Інфоком" виконали у стислі терміни. Всього півроку знадобилося для створення телекомунікаційної інфраструктури, яка дозволила нашому підприємству більш ефективно підтримувати взаємодію всіх дирекцій та поштових відділень, вдосконалити технологію документообігу, впровадити корпоративну телефонію, автоматизовану систему "Фінансове управління" та мережу Інтернет-пунктів.

Система є яскравим прикладом мультисервісної корпоративної мережі, завдяки якій "Укрпошта" забезпечує населення країни не тільки традиційними поштовими послугами, а й послугами з використанням можливостей сучасних інформаційних технологій. Такими, як: популярні у всьому світі послуги електронного переказу грошових платежів, електронна пошта, гібридна пошта, доступ до Інтернету, а також ІР-телефонія як між містами України, так і за її межами.

При цьому важливим результатом стало підвищення якості сервісу, надійності, забезпечення масштабування та керованості системи у цілому.ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ 
Україна, 61002, м. Харків, вул. Сумська 60, оф. 303
Тел. : +380 (57) 719-68-18, ф. 717-96-55
E-mail: office@ic.kharkov.ua